| pokerplay661 a întrebat:

Ce se poarta anul asta? Ce stil de haine si ce culori?

5 răspunsuri:
| StartingANewLife a răspuns:

Cat mai multe culori, in special nuante tari. combinatiile de oranj+albastru si verde+galben precum si imprimeurile florale se poarta in acest sezon primavara-vara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca noi iti vom da raspunsuri din alte surse in afara de google? Si mai crezi ca e mai ok sa iti enumeram noi sau sa dam copy & paste la articol decat sa vezi tu articolul direct si cu exemple/poze?
Intrebam si eubatting eyelashes.

| AmanoYuno a răspuns:

Deci deci deci:

am sa-ti dau cateva tinute:
1)stilul drapel(nu te speria nu e cine stie ce).sa zicem sua:culorile principale:rosu, alb, albastru.blugi/colanti albastri/rosii+bluza cu dungi albe cu culoarea cealalta+o esarfa cu stelute de preferat pe fond albastru

alt steag:marea britanie:daca ai un tricou cu emblema, ceareala.sunt sigura ca ai mai vazut tricouri de-astea... poarta-l cu blugi albastru aprins.o esarfa rrosiehappy

2)pasteluri:poarta un element pastelat cu negru:niste pantaloni pastel cu colanti negri si o bluza neagra.sau pastel in degrade gen:un tricou turcoaz deschis cu blugi albastru
deschis

3)alb:aici iti sugerez 2 combinatii:A)o rochie vaporoasa alba cu colanti negri si o geaca de blugi.sauB)o bluza alba cu o fusta alba.

4)imprimeuri cu fori:un maieu negru cu pantaloi negri/blugi dar nu colanti fiindca va parea indecent.deasupra puneti o bluza larga lalaie cu imprimeu cu flori.imprimeul poate avea orice forme vrei tu chiar si pisici
5)culori aprinse:gen un sacou de o culoare intensa, un tricou cu imprimeu in culori pastelate, blugi sau pantalonihappy

la absolut toate tinutele eu iti sugerez CONVERSII! daca nu, balerini sau alti tenisihappy

sper ca te-am ajutat si ca-mi dai fundahappy

te pup pawavehappy>; D<

| KellyNitraBB a răspuns:

Se poarta look-ul natural culorile care sunt in top sunt culorile pamantii, cele de culoarea pielii, crem.alb,negru..si la plaja cel mai bine merge spuma marii iar machiajul trebuie sa fie si el asortat cu hainele machiajul natural cu nuante de maro si cu umbre de negru. Fii cat mai naturala!