| Lor3naXD a întrebat:

Ce se poarta toamna asta in materie de imbracaminte?

Răspuns Câştigător
| adeana a răspuns:

In strainatate au revenit tricotajele, animal print-uri, haine asimetrice sau cu volum.
Culori: negru, toate nuantele de gri, crem, maro-bej, rosu, portocaliu si albastru (albastru electric, bleumarin, turcoaz).
Porti ce-ti permiti, ce-ti sta bine si ce-ti place happy

7 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Sunt aduse in atentie imprimeurile, de toate genurile, de la cele florale la cele abstracte. Se poarta tinutele lejere cu imprimeuri florale, din materiale care confera libertate in miscare, accesorizate cu fulare sau curele apartinad genului retro. Este bine de stiut ca si genul mai sobru, cel urban, in care imprimeurile sunt de reprezentate de figuri geometrice sau logouri, de regula in contrastul alb-negru, e un must-have al sezonului rece.

happy

| redsummer a răspuns:

In materie de imbracaminte se poarta culorile foarte sweet(la jeanse de ex. rosu, roz, albastru, verde, galben, turcoaz, mov etc.), tricotajele, tricourile funcy, accesorile adolescentine.
te pup

nony
| nony a răspuns:

Tu crezi ca siteul asta il frecventeaza vreun mare stilist.hee hee.Se poarta ce iti place.

| snepy a răspuns:

Orice iti place tie

| faranume a răspuns:

Nu stiu...incearca sa porti culori care se asorteaza cu cele alea toamnaei
ex: galben...orange...maro...rosu

| clausisme a răspuns:

Se poarta gri si nuante sterse