| Ghioca_Lucian_Marian_1990 a întrebat:

Ce se poarta toamna asta? Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| Céline7 a răspuns:

Intra pe acest link si da in jos Http://www.codrosu.ro/......2012-2013/

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Uite un articol aici extrem de bine facut si folositor:
http://deea-papureanu.blogspot.ro/......-2013.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici,
http://hainetari.com/2012/ce-se-poarta-toamna-2012/.
Pa,pa!

| Natiiiiiii a răspuns:

Moda toamna 2012 este in primul si primul rand caracterizata de negru si de culori intunecate. Fascinatia pentru asa-zisa "dark-side" este in mare voga toamna aceasta. Toamna aceasta misticul pune stapanere pe lumea modei. Culorile care se poarta in toamna 2012 sunt culori magice, culori precum negru, visiniu, violet. Chiar si atunci cand se poarta hainele albe in toamna aceasta, ele vor avea in continuare un aspect mistic. Hainele care se poarta in toamna 2012 lasa un aspect cat se poate de frigid si rece, ele sunt simple, lipsite de inflorituri hippie sau orice alte elemente care ar denatura alura de inger intunecat ce va fi la moda in toamna 2012.

Aproape orice outfit din aceasta toamna este insotit de o curea. Cureaua poate sa fie fie de culoarea outfitului, fie ea poate avea o culoare complementara outfitului.

| Ghioca_Lucian_Marian_1990 explică:

Sunt baiat si am 12 ani