| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poarta vara aceasta? Am auzit ca se poarta hainele inflorate. E adevarat?

13 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Se poarta hainele viu colorate.Aici la noi domina infloraturile ceea ce nu imi place, arata urat, hidos, naspa

| Escape a răspuns:

Vara asta se poarta culorile aprinse happy cum ar fi roz, verde. Si infloriturile x.x care, intr-adevar nu imi plac.Acuma toata lumea are pe strada pantaloni de aia cu flori

| TurnOn a răspuns:

Da...si lantisoarele mari gentile alea ca niste plase si tinuta nu e completa fara ceva inflorat!

| ellaella13 a răspuns:

Da si eu am auzit la fel

| MisDia a răspuns:

Da e adevarat. An auzit si eu.
Daca vrei te poti uita la Moda Alice este o emisiune de moda.

| onename a răspuns:

DA! Se super poarta. Toate prietenele mele au ceva inflorat de fiecare data pe ele. Altele se imbraca numai in inflorituri.Si ca accesoriu : esarfe

| Etxd a răspuns:

Da mai ales pantalonii aceia inflorati stil pijama 3 sferturi si lungi!love struck

| lavinia_2304 a răspuns:

Se poarta: pantaloni sport scurti si sic.Inca se mai poarta: rochiile camasa.Se poarta: sandale cu platforma. Inca se mai poarta: sandalele de gladiator.Se poarta: combinatiile fresh de culori.Se poarta: pantalonii evazati. Sper ca ti-am fost de ajutor!:*funda? te rog.

| Addina a răspuns:

Se poarta ce-ti vine bine, degeaba porti lucruri la moda si stau pe tine ca pe ...cuier. Hainele inflorate si colorate se poarta de obicei vara, iti dau chef de viata.

| Chriss_3997 a răspuns:

Da!

| Killpro a răspuns:

Dacă aveţi de gând să adăugaţi haine noi in garderoba dvs, faceti-o conformitate cu ultimele tendinţe ale modei pentru acest sezon. Hitturile in haine sunt: culori şi imprimeuri de citrice cu buline, dungi si motive florale. Fuste plisate transparente lungi, pantaloni largi de mătase, bluze ridicate de valuri în culori neutre şi imprimeuri jucause vă.

| d33a_6885 a răspuns:

Vara aceasta se poarta cel mai mult hainele colorate, inflorate.Culori puternice si la machiaj sau unghii acsesorii... funda?

| xCrazyKid99 a răspuns:

Pai,E Adevarat Ca Se Poarta Haine Inflorate,Dar,Si:Tricouri XL Cu Imprimeuri, Rochiile Maxi, Si Short-urilee. xD.