| black1white a întrebat:

Ce se poarta vara asta? ma refer la rochii de seara..culori modele accesorii machia.sunt a 8a si am banchetul curand si inca nu m-am hotarat.
cea mai bunca tinuta ia funda

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ElaaElii a răspuns:

Se poarta pastelurile, imprimeurile florale, carourile...:d

| Alexandra1606 a răspuns:

Pai de exemplu eu la banchet am avut o rochita roz piersicuta cu o palma si putin mai sus decat genunchiul cu o pereche de pantofi turcoaz simpli( rochia avea niste pliuri interesante si nu necesita multe accesorii) si mi le-am accesorizat cu un inel cu o dimensiune mai mare foarte finut. Am avut parul facut in bucle( am fost la stilist si mi le-a facut din perie si feon, a iesit gen cum isi poarta Taylor Swift parul). La machiaj nu prea m-am stresat. putin fond de ten, putin fard cat sa-mi puna privirea in valoare si putina mascara. Asa cum spune si Tina Turner: simply the best