| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate intampla daca nu aplic nuantatorul de la Loncolor pe par umed, ci pe par uscat?

Răspuns Câştigător
| DULCICABRUNETA a răspuns:

Nu cred ca este nimic rau, insa e mai bine cu parul umed macar pentru ca nuantatorul sa isi faca treaba mai bine happy sper iti sunt de folos tongue

3 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Nu nu are nimic, in plus culoarea se prinde mai bine dar majoriatea folosesc pe par umed( sampon+ balsam+ nuantator)

| BiuL a răspuns:

Nu cred ca o sa prinda asa bine.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu am mai auzit pana acum sa aplici nuantatorul pe parul umed, eu stiu ca toate vopselele si nuantatoarele se aplica pe par uscat... oricum il pui cum vrei tu, dar daca il aplici pe par uscat s-ar putea sa iasa mai deschis putin...