| Jazzooohs a întrebat:

Nuanţatorul se aplică pe părul uscat sau umed? Şi trebuie să-l spăl înainte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se aplica pe parul uscat, se lasa sa actioneze in jur de jumatate de ora si apoi se spala. happy Succes! :*

2 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Eu il folosesc pe parul uscat putin murdar, prinde mai bine culoarea.

| anonim_8695 a răspuns:

Nuantatorul se aplica pe parul uscat si te speli dupa aceea dar ar trebui sa nu te speli pe cap foarte des la o saptamana pentru ca nuantatorul se duce la fiecare spalare...