| anonim_4396 a întrebat:

Ce se potriveste mai bine la o rochita de domnisoara de onoare, pantofii de culoare alba sau neagra? care din cele 2 modele?
http://www.cookieskids.com/cImages/Website_0/type_500/GS C01439_115868.jpg

http://ecx.images-amazon.com/images/I/41uz5dT5FnL._AA380 _.jpg

6 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna!
Mie imi plac mult cei albi si se potrivesc mai mult pentru o domnisoara de onoare.

| Bailey a răspuns:

Cred ca primul model este mult mai dragut si este mai potrivit pentru o domnisoara de onoare... funda :X:Xbig grin

| PanteraRozz a răspuns:

Eu zic ca daca se poate... poti purta al doilea model pe alb. dar daca nu tii recomand pe cei albi happy
Sper ca te'am ajutat big hug
Fundaa?love struck

| Deni0919 a răspuns:

Cei negri...

| Ramonika_5243 a răspuns:

Parerea mea e ca cei albi sunt mai finutihappy

| Thea a răspuns:

E zic ca mai bine cei negri
dar depinde de varsra si personalitatea ta
daca ai pana in zece ani garantet sunt mai buni cei albi daca esti mai mare si ai o personalitate puternica mai baietoasa cei negri
Sprc ca ti-am fost de folos