| Adella05 a întrebat:

Ce servetele demachiante sau ce lapte demachiant imi recomandatibig grin? Specificati si pretul. Dau fundita.

4 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Eu sunt f multumita de produsele romanesti asa ca iti pot recomanda pentru tenul uscat lapte Doina roz cu laptisor de matca, pentru ten gras sau mixt lapte Doina alb cu castraveti. Ambele sunt pana in 6 lei.

| Alysée a răspuns:

Gerovital plant ap.11 lei
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Abcd_3874 a răspuns:

Cele de la l'oreal in jur de 25 Ron.si cele de la Garnier in jur de 20 Ron.sunt foarte bune le-am folosit. si sunt pentru fiecare tip de ten.

| deea_8404 a răspuns:

Este un lapte demachiant se numeste Doina si il gasesti in farmacii e mai putin de 10 lei