| viki16 a întrebat:

ce este mai bine sa folosesc servetele demachiante sau lapte demachiant explicati-mi va rog despre amandoua produse. Ce calitati au si ce nu au.

Răspuns Câştigător
| DulcikScumpik11 a răspuns:

Buna! Servetelele trebuie sa freci vreo 20 de minute ochiul. dar laptele demachiant nu. Eu iti recomand laptele demachiand.

Funditaa?

| InVisible99 a răspuns (pentru DulcikScumpik11):

Cum 20 de minute, iti faci ochii cat cepele de freci 20 de minute?laughing) in 2-3 minute e gata

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Șervețelele sunt pentru atunci când nu ai altă variantă, laptele în schimb este mai consistent și curăță mai bine.
Oricare ar fi varianta, să nu uiți să te clătești cu apă călduță din abundență.
Pa, pa.

| InVisible99 a răspuns:

Amandoua sunt bune, depinde de cine sunt produse...eu folosesc servetele ca-mi sunt mai la indemana si mai practice, laptele demachiant nu-mi place