| afrodita3333 a întrebat:

Ce site-uri care vand produse cosmetice si de makeup sunt de incredere?

Răspuns Câştigător
| Yashmine a răspuns:

Http://www.1001cosmetice.ro/ comand foarte des de la ei si au tot ce vrei si ce nu vrei, vin foarte frumos ambalate si impachetate cu grija nu am patit niciodata de 3 ai de cand comand de la ei sa-mi vina sparte sau alte produse plus ca iti dau si cadouri

11 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Http://www.1001cosmetice.ro/

Am comandat, e de incredere.:)
Taxa curier: 25 lei.

| Ironicnαme a răspuns:

Avon, Oriflame. Sunt cele mai de încredere. Restul mai fac faze de genul,, la mâna a 2a''.

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, eu comand doar de pe https://www.beautyoneshop.ro/, sunt foarte profesionalisti, n-am avut niciodata vreo problema.

| ElleElenaElle a răspuns:

Eu le cumpar de la avon.

| LXandro a răspuns:

Trendis mi s-au parut foarte ok
http://www.trendis.ro/

| zuzzaa a răspuns:

Da..depinde si de site. eu am cumparat si au venit si au fost de buna calitate

| adrianaavg a răspuns:

Vezi Aici http://dshopp.cabanova.com/produse-cosmetice.html
Sunt foarte bune, vei fi multumita

Sper sa iti placa

| Dizzч a răspuns:

De incredere si calitate, m-i se pare www.ladys.ro :-?
Am comandat de cateva ori de la ei si am fost multumita. :)

| Yashmine a răspuns:

Auzi avon, nu mai luati fetelor de la avon sunt cei mai de cac*at plus ca m-am ales si cu iritatii pe fata si sunt multe fete care au patit asa ceva

| JannaSau a răspuns:

Recomand cu încredere Makeup.ro. Pe langa faptul ca produsele sut originale au si un pret mult mai mic decat pe celelalte site-uri.