| Crs a întrebat:

A folosit careva produse cosmetice ARTDECO? Am citit pe net ca sunt chiar bune si cica nu ar fi nici scumpe. Am gasit un site cu aceste produse dar nu vad unde scrie pretul sau cum pot comanda! http://www.artdeco.de/en/cosmetics/makeup/ Ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| Cherisheverything a răspuns:

Buna! Matusa mea cred, foloseste din astea, si e foarte multumita :) in ceea ce priveste cumparatul...

http://www.faceworx.co.uk/

si se pare ca Debenhams are. Nu e sigur. Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! pentru produsele Brandului ARTDECO, ne puteti contacta pe noi: Sc Alveola Beauty Srl. Tg Mures, 0740226398; 0365882755. Noi suntem reprezentati oficiali in Romania a brandului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc cosmetica de la artdeco! Chiar e foarte buna! nu am alergie de la ea! O recomand prietenelor mele si unele deja o folosesc! La fel ca si mine nu i-au gasit minusuri! Nu stiu daca ajungi prin R. Moldova! La noi se vand produsele lor si preturile sunt accesibile! Daca esti din Romania preturile noastre pot sa ti se para mici!