| littlebluebutterfly a întrebat:

Ce site-uri cu imbracaminte care sa ofere livrare gratuita stiti? Sa fie de incredere si sa aiba haine frumoase, cum e ASOS, ROMWE etc...

4 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Www.RochiiRochitesiFustite.ro -un site cu rochii deosebite pentru diverse evenimente, transportul gratuit in Bucuresti, posibilitatea de a returna produsele in caz ca masura nu este una potrivita etc

| HaineDeVis a răspuns:

Buna, pe www.hainedevis.ro sigur o sa gasesti ceva ce o sa te incante mai ales acum cu reduceri de 70 %!
O zi buna!

| xLouana a răspuns:

Kurtmann.rowinking ofera transport gratuit la comenzi peste 100 de Ron. Hinele sunt de firma si la preturi ieftine (Zara, Bershka, Stradivarius) si la solduri iti cumperi chestii ft dragute cu 30 Ron happy

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune