| lolared1993 a întrebat:

Ce site'uri de cosmetice la preturi ok mai stiti?

Răspuns Câştigător
| dianainsta01 a răspuns:

Cred ca Elf.ro au cele mai bune preturi. Gama essential are toate produsele (de la pensule la cosmetice si accesorii) la 9 lei. Mai sunt si gamele Mineral si Studio, care au niste produse ff bune, mai ales pensulele (22 lei toate).Un site cu cosmetice cu mai multe branduri ar fi CosmeticStyle.com. Au detoate: Burjois, Revlon, Sleek, Sigma, Maybelline, Benefit etc. care au si preturi f ok. Un alt site ar mai fi Makeupshop, tot asa, cu mai multe branduri (Nyx, Sleek, Kett, RealTehnices- imi cer scuze daca am scris gresit). Poti sa le incerci happy Funda?

1 răspuns:
| deaconueduard a răspuns:

Incearca www.iwishcosmetics.ro prietena mea comanda mereu si e tare incantata