| Litera_8533 a întrebat:

Ce solutii pentru albirea tenului cunoasteti? Dau funda! Accept si >linkuri

4 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

Zeama de lamaie ajuta foarte mult. storci zeama de lamaie iar apoi cu ajutorul unei carpe sau tampon demachiant aplici pe fata in locurile care iti doresti. un alt remediu bun este castravetele in combinatie cu laptela care ajuta fata in general dar ii da si aspect de ablire. tai castravetele felii, le pui in putin lapte si lasi 30 de minute ca sa se''patrunda''. apoi aplici feliile de castravete in zona ''afectata''.

sper ca te-am ajutatkiss

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Ceaiul de musetel e foarte bun si natural. Te dai in fiecare zi cu el pe fata si ai sa vezi rezultate.
Pup:*

| Pufi1999 a răspuns:

Ai putea sa incerci ce ti s-a spus mai sus. Dar fata sa nu fie mai alba decat mainile, gatul ca o sa arati caraghios.

| Bubbleღ a răspuns:

E o chestie mai veche si nu stiu sigur daca merge dar incearca se te freci cu lamaie.