| anonim_4396 a întrebat:

Fațetele dentare reprezintă o soluție pentru a avea dinți albi?
Am înțeles că albirea cu laser ar afecta calitatea dintelui...și nici nu prea e ok pentru dinții cu plombe. sad
Ce soluții care funcționează mai cunoașteți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Nu stiu, eu zic ca daca nu esti vedeta TV sa nu-ti faci griji.

| anonim_4396 explică (pentru doctorandus):

Și dacă ajung? laughing

| Mosotti a răspuns:

Solutia e sa-i lasi cum sunt ei natural, ca nu e nici o problema! Nu umbla acolo sa-i strici, ca altii nu mai pupi. Normal ca albirea cu laser afecteaza, orice interventie asupra smaltului dauneaza.
Albi, albastrii, negri, dintii ii ai ca sa mananci cu ei, asta e rolul lor, si mai bine ii tii sanatosi cat mai mult.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Doar o scurta perioada, ca si acelea se ingalbenesc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metode*

| IonutSiAtat92 a răspuns:

De ce vrei dintii albi? straight face Ca nu aia este culoarea lor.Doamne ce disperata esti sa mor eu.Nu va inteleg disperarea asta sa aratati bine.

| anonim_4396 explică (pentru IonutSiAtat92):

Pentru că zâmbesc mult... big grin

Oricine vrea să arate bine, hai să fim onești.winking

| Gusticel a răspuns:

Photoshop