| mada_5987 a întrebat:

Ce sport ajuta cel mai mult la disparitia celulitei?

Răspuns Câştigător
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Incearca Tae-Bo. O sa te ajute sa scapi repede si usor de celulita, sa-ti tonifiezi muschii si sa ai un corp de invidiat.

9 răspunsuri:
| Swabia a răspuns:

Sa alergi sa sa bei multa apa...2l!winking

| mada_5987 explică:

Da:X m`am reapucat de tae bo de 2 saptamani:X

| mada_5987 explică:

Anonim, pot sa port acesti colanti la tae bo? adica in timp ce fac sport ma refer.

| byabb a răspuns:

INOTUL! pentru ca apa te "maseaza" tot timpul si numai in cateva saptamani ai sa vezi rezultate vizibiletongue... am fost si eu o saptamana la mare si mergeam prin apa (putin mai sus de genunchi) si am scapat de o parte din celulita de pe picioarebig grin

| DoomNEzeu a răspuns:

Sa alergi... te ajuta foarte mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu alergam...si foloseam colanti anticelulita, asa am scapat. Acesti colanti anticelulita isi fac efectul cam in 14 zile de cand incepi sa ii porti. ciorapii au pe interior microcapsule ce ajuta la eliminarea acestor grasimi. Ii poti purta oriunde, oricand, nu te deranjeaza, 2-3 ore pe zi. nu sunt grosi, ii poti purta si vara. eu de-aici mi i-am cumparat: http://www.tehnica-medicala.ro/......gories.php
este un magazin online de tehnica medicala, comanda am facut-o online si mi-au fost adusi acasa prin curier. merita incercati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mada, eu alerg cu ei. sunt rezistenti. tae-bo inca nu am facut, insa sunt destul de flexibili

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alergat.gimnastica,bicicleta,inot.
Zilnic dusuri alternative, practicand sub ele masajul cu peria pe zonele compromise.Sa nu se stea pe scaun cu picioarele unul peste celalalt, se accentueaza celulita.

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Alearga big grin