| Sanusperiniciodatalamaibine a întrebat:

Ce crema ajuta la diminuarea celulitei si ati folosit-o? (pe langa sport, masaj si alimentatie corespunzatoare )

1 răspuns:
| ZileCuSoare a răspuns:

Buna. Uite eu sunt reprezentant la o firma www.parfumfm.ro si in catalogul cu parfumuri gasesti si crema. Este o crema anticelulitica, 500 ml, e foarte buna. Eu personal o folosesc iar dupa 2 saptamani de utilizare deja se vad rezultatele. Eu chiar sunt foarte multumita. Poate ai vrea sa o incerci. Plus ca e naturala. In catalog nu e tocmai ieftina, insa daca te inscrii ca reprezentant o poti cumpara mai ieftin. In caz ca vei fi interesata si nu gasesti un reprezentant in zona ta care sa te inscrie, atunci te ajut eu cu toata placerea.