| PartyLoll a întrebat:

Ce stil au astia (imbracaminte) http://www.youtube.com/watch?v=x9X0xZmgLD8?

5 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Nu cred ca este un stil anume. Daca vrei sa te imbraci ca ei, trebuie sa fi doar creativ: au toate culorile lumii pe ei (nuante neon, care vad ca se poarta), precum si blugii cu tur lasat, atat la fete cat si la baieti, cu taieturi. Stilul ti-l faci tu singur, doar sa te simti bine in ce porti, si stilul tau, personal, sa te reprezinte. Pa pa!

| PartyLoll explică (pentru znstr):

Mss pupii:*

| znstr a răspuns (pentru PartyLoll):

Daca cei de mai sus spun ca este stil de 'hipsteri', atunci asa sa fie. Mie mi-a scapat denumirea. N-ai pentru ce!

| CausingCatastrophy a răspuns:

Hipster.

| Boxieˣ a răspuns:

Hipster.