| PoeTuL05 a întrebat:

Ce stil de haine este la moda acum?batting eyelashes funda.

5 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Pai nu exista un stil,eu cel putin nu am un stil.
Adica ma imbrac oricum, cu ugg-uri,cu tocuri,cu rochie,cu blugi cu turu` lasat,cu corset, cu tricou mai larg.

Uite chestii care arata bine, si se poarta mult :

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| MrAngelus a răspuns:

Caciulile alea prezervativ - ciorap;
UGG-uri
Cizmele de cauciuc
Geaca de inca o mai poarta lumea (din 2010 pana in prezent): http://www.google.ro/......tp?/imgres
Converse
Camasile in carouri
Pantaloni de training lasati
Tricouri funny
Pantaloni slim

| αnny a răspuns:

Haine groase!happy

| alexandru921994 a răspuns:

Depinde, pentru barbati s-a cam dus vremea paltoanelor, as spune o scurta din stofa cu guler mediu, un tricou din material subtire culoare stearsa, niste blugi casual slim fit, niste ghete stilul bershka sau modelul acela si caciule depinde vorba celorlalti : prezervativ" si ochelari aviator si un fular ceva din lana mai gros

| marii10 a răspuns:

Pentru baieti sau fete? oricum ugg-urile la fete si la baieti bocanci.