| maidaneza a întrebat:

Hey:*aveti idee ce stil de haine se poarta...big grin(si daca st accesoriile la moda sau nu)pwpiki:*

Răspuns Câştigător
| DiidiiDuuda a răspuns:

Iarna aceasta se poarta bluzele tricotate happy cu o esarfaa de aceeasi culoare sau o culoare asemanatoare :*.

2 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Iarna se poarte haine imblanite si de obicei fara accesori ca nu au rost in perioada asta a anului!

O seara frumoasa!

| FlorinutaaA95 a răspuns:

Se poarta acum blanitele.Veste de blana, malete cu blanita, tot felul de accesori.Papuci sunt la moda acum dinaia de guma, cu blana. Funda?