| anonim_4396 a întrebat:

Ce sugestii aveti pentru tratarea tenului gras? Vreau tratamente pe care le-ati incercat si voi si au functionat, nu luate de pe net happy

2 răspunsuri:
| HypnoticA a răspuns:

Masca de argila cu lamaie in fiecare zi timp de 7 zile apoi o folosesti asa cand vrei tu si produse pe baza de acid salicilic ca cele de la clear skin avon. De asemenea o crema matifianta este foarte buna ca cea de la Nivea. In general produse non comedogen care nu blocheaza porii. Gama Iwostin este buna. Sper ca ti-a fost de folos! Bye

| veronica a răspuns:

Eu folosesc o crema de fata pentru ten gras de la farmacie,nua re rost sa-ti zic firma nu stau in rom asa ca nu stiu daca o gasesti dar daca te duci la farmacie o sa-ti dea una,si tot de la farmacie mi-am luat o masca de fata de portocale care face f multe impotriva cosurilor, daca ai ten gras ai si cosuri in general poate nu multe dar tot ai asa ca portocalele strugirii si lamaia sunt f bune pentru cosuri fie prin masca de fata fie prin fructe sa le mananci, asta fac eu si am rezultate bune pana acum