| razadeluna a întrebat:

Ce tinuta alegeti pentru prima zi de scoala?

11 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Blugi și cămașă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una sexy

| ChiarEu2 a răspuns:

Pielea pe dos.

| Xaya a răspuns:

Mama vrea sa ma puna sa port camasa XD nah merg in tricou, blugi si tenesi

| AleexisViol3t a răspuns:

Eu sunt fata si imi place stilul sport, deci voi merge in niste tenisi, jeans si un tricou alb

| alexsil05 a răspuns:

Deseori cand merg la prima zi de scoala ma duc imbracat ca si cum as merge la o nunta...

| NoLongerInUse a răspuns:

Esti baiat sau fata?

Eu sunt baiat si merg cu blugi sau pantaloni eleganti (nu sport), pantofi, o camasa albastru deschis, uneori cravata/papion si cam atat.

| Cricy a răspuns:

În uniformă

| ralu312 a răspuns:

Voi merge in uniforma scolara, care e alcatuita din sacou si fusta, voi lua o camasa alba, dresuri nude si niste tenisi albi.

| Giazmo a răspuns:

Sport cel mai bun

| Wqar a răspuns:

Uniforma scolara pe care sunt obligata sa o port