| razadeluna a întrebat:

Care-i tinuta voastra pentru prima zi de scoala?

12 răspunsuri:
| ubox7007 a răspuns:

Hanorac negru, blugi cimpli, papuci gri la culoare, nu stiu exact cum se numeste modelul...

| OtakuShoujo a răspuns:

O camasa gen asta :https://www.google.com/......ps?/search fusta neagra gen asta:https://www.google.com/......ps?/search si nsite pantofi negri simpli.

| AnonimaB100160 a răspuns:

Uniforma in cel mai rau caz... laughing

| Buburuză38 a răspuns:

O rochie casual albă, balerini, geantă și accesoriile pe care le aleg pe moment.

| Marry104 a răspuns:

O camasa alba, fusta neagra, balerini negri

| alexutzu938 a răspuns:

Blugi negri, un tricou alb cu steagul Americii si adidasi

| Romaniuc_Alina_1990 a răspuns:

Sincer,sincer...eu nu ma prea omor cu hainele.Imi iau o pereche de pantaloni lungi, tenesi, o bluza, uniforma peste (care e vesta) si atat! big grin laughing Funda?

| Cornelia_Alina_1999 a răspuns:

Hei! Eu in prima zi de scoala mai bine zis de liceu o sa ma imbrac cu un hanorac negru, un tricou, niste jeansi albastri si bascheti maro. sper ca te-am ajutat.

| Adrianna96 a răspuns:

O camasa draguta albastra, blugi si pantofi. happy

| Lizica_Usurelu_1998 a răspuns:

Blugi negrii, un tricou alb/albastru si sacou.

| razadeluna explică (pentru Lizica_Usurelu_1998):

Va lasa cu blugi? la noi trebuie pantaloni la dunga (liceu)!

| Lizica_Usurelu_1998 a răspuns (pentru razadeluna):

Si eu sunt la liceu, clasa a 10-a, dar pe noi ne lasa. Conditia este sa fie blugi negrii. Si m-am razgandit, imi iau un hanorac alb big grin