| denysuka16 a întrebat:

Ce tratamente naturale imi propuneti pentru a-mi creste parul mai repede si sa fie frumos? FUNDA la cel mai bun :* :* :*

2 răspunsuri:
| Aguşor a răspuns:

Uleiul de ricin e cel mai potrivit pentru ambele nevoi ale tale
creste incredibil de repede si ii ofera un volum si o putere superba.
il aplici la baza radacinii firului de par si il lasi 10 minute, de asemenea tepoti da cu el si pe par, unde e ars, sau deteriorat, dupa care te speli pe cap.
sunt efecte vizibile
poti folosi sidiferite seruri de la farmacie, plafat, etc

| MeMyselfandMusic a răspuns:

Exista sampoane sau masti pentru accelerarea cresterii parului care le gasesti la farmacii. Sau mai poti folosi ulei de ricin care nu costa mai mult de 5 lei. Dar daca ai parul degradat de la placa sau deteriorat nu te astepta la minuni. Sper ca te-am ajutat. Kisses :*