| anonim_4396 a întrebat:

Ce tratamente pentru păr aş putea folosi ca să fie mai strălucitor şi mai mătăsos? Pe voi ce v-a ajutat?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am uitat să menționez că am părul gras

| Raniaa a răspuns:

Uleiul de cocos all time favorite.

| suntsuper a răspuns:

Cel mai ok e sa mergi la salon pentru asa ceva. in mai putin de 30 de lei iti faci un tratament, persoanele de acolo stiu ce fac, si nu dai banii pe produse care nu stii daca te vor ajuta cu adevarat sau nu.

| farfuriaverdex a răspuns:

Otetul de mere, ceaiul verde, zeama de la lamaie diluata cu apa

| wonderwoman123 a răspuns:

Incearca masca cu gelatina. Amesteca un plic de gelatina cu lapte cald sau apa calda pana se dizolva. Amesteci in compozitie balsam, un ou, 2 linguri de ulei de masline si ulei esential( optional, da un miros placut parului). Aplici de la 5 cm de radacina( daca ai par gras o sa fie naspa daca dai la radacina) pe lungimea parului insistand pe varfuri. O acoperi parul cu o punga, prosop sau un shower cap si lasi 25 de min si apoi clatesti.

| Xdye21 a răspuns:

Incearca samponul si balsamul pentru regenerare de la Yves Rocher si uleiul de par de la Pantene cu argan.