| minteuandedouaori a întrebat:

Ce tratamente stiti pentru indesarea parului care ar avea efect cat de cat? mi s-a cam rarit parul nu stiu dc sau orice fel de tratament numa sa nu se vada ca mi asa rar parul.

Răspuns Câştigător
| sephora_8431 a răspuns:

Ulei de ricin +fiole de vitamina E. Le gasesti la magazinele naturiste

4 răspunsuri:
| Amy_9572 a răspuns:

Ulei de ricin. Il iei de la farmacie cu 6 lei (in jur de ). Te dai cu el pe par cu cateva ore inainte sa faci baie, dupa care te speli. Repeti tratamentul cateva saptamanihappy

| dulcykaLy a răspuns:

Uleiul de ricin este cel mai bun. dar trebuie sa te tii de el. e ca un tratament. se vor vedea rezultatele in timp

| Karinna_5223 a răspuns:

Ulei de ricin + ulei de brusture

| ladyinblack_5019 a răspuns:

Pune intr-un lighean cu apa 5-6 picaturi de gaz si clateste-ti parul ultima data cu acea apa, apoi tine prosopul 15 min pe par.Este extraordinar de bun si cu efect indelungat...