| gabbyella200051 a întrebat:

Ce tratamente trebuie sa administrezi daca acneea nu trece in mai mult dd 2-3 ani?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| anamariarot a răspuns:

Să mergi la dermatolog, pentru a depista cauza. Indiferent de problemele pe care le ai, înainte trebuie să tratezi cauza, abia apoi efectul. Există mai multe tipuri de acnee(determinată de fluctuațiile hormonale, bacteriană etc), de aceea e necesar să mergi la medic.

2 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Eu unul sugerez produsele lor
http://thursdayplantation.ro/ nu iti zic ca o sa faca miracole dar aplicata de 2 ori pe zi o sa te ajute.

| andrada2222 a răspuns:

Cel mai bine este sa te consulti cu un dermatolog