| ßarbie a întrebat:

Ce trebuie sa folosesc dupa ce mi-am intins parul cu placa pentru ca el sa ramana tot drept?
Dau funda...:d

6 răspunsuri:
| BiwCupcake a răspuns:

Este un fixativ la schwarzkopf, taft pentru par drept happy, si la fel si spuma care se aplica inainte. happy
eu le-am folosit si sunt bune happy

| chels95 a răspuns:

Daca vrei sa ramana drept nu trebuie neaparat sa faci ceva dupa, ci inainte. Usuca-ti parul cu feonul si peria apoi indreaptal si o sa stea drept pana te speli pe cap.

| jhondoe_2068 a răspuns:

Pai in primul rand ai nevoie de o placa cat de cat profesionala(te tine intins cam 3-4 zile) si nu una din comert(care tine 3-4 ore big grin ) intr-adevar este mai scumpa cea profesionala, iar apoi inainte ai putea sa te dai cu o protectie de placa, care pe langa rolul de a-ti proteja parul la actiunea placii de 220 de grade mai are si rolul de ti-l mentine cat de cat intins.

| Adiinna a răspuns:

Pai foloseste uleiul de par sau spuma daca nai Funda?

| blahblah_7366 a răspuns:

Fixativ si eu folosesc si da rezultate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi depinde ce placă ai :d