| KaRy a întrebat:

Hey! Cand ma indrept cu placa sta intins cam 1-2 ore, iar apoi parul incepe sa revina la forma intiala. Nu inteleg de ce asa repede pentru ca nu am parul cret. Ce as putea sa folosesc ca parul sa ramana drept mai mult timp? Orice raspuns e bine venit. Funda+ voturi!

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
In primul rand, ar trebui sa incerci sa nu prea bagi mana prin el dupa ce l-ai intins!
Incearca sa folosesti ceva creme pentru indreptarea parului cu care sa te dai cand faci dus!
Este un fel de gel( nu gel care-ti intareste parul) L'oreal Studio Pure Wet. Este albastru
http://www.shopmania.co.uk/......ml-8257767
Merita incercat;)

2 răspunsuri:
| istoleyourcandy a răspuns:

Spuma de par

| Ioanaasdfghjkl a răspuns:

Poi, fa-ti-l cu placa si dupa aia da repede cu Fixativ. Daca vrei sa reziste mai mult, parerea mea; D. Sper ca te-am ajutat cat de cat. :]