| andrarms a întrebat:

Ce trebuie sa folosesc sa imi creasca unghiile mai repede? :-s

7 răspunsuri:
| AlleSss a răspuns:

Le dai cu lac si nu le tai.

| LOkk12 a răspuns:

Eu le inmoi in lamaie sint si la farmacie diferite produse care

ajutawinking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bea suc de morcovi.

| Jackal7 a răspuns:

Cauta la farmacie vitamine pentru par si unghii, daca nu gasesti cere biotina, pur si simplu.

| BuburuzaZd a răspuns:

Buna!
Foloseste ulei de ricin o aiba efecte vizibile sau poti incerca diverse aje de crestere care se gasesc peste tot...big grin
Sper ca te-am ajutat!happy

| fashiongirl97 a răspuns:

Tineti unghiile in ulei de masline incalzit.o sa iti intareasca unghiile si le va face sa creasca mai repede:*

| fustiteTUTU a răspuns:

Uite aici la un pret rezonabil http://www.softnails.ro/29-ingrijire-unghii