| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa nu mananci ca sa slabesti?

Răspuns Câştigător
cristian
| cristian a răspuns:

Mere padurete.

6 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Nu manca dupa ora 18, fara paine, prajeli, dulciuri in exces. Fa sport, bea multa apa, mananca fructe, legume, carne la gratar.

| Simon a răspuns:

Eu am incercat sa raresc prajelile si painea. Momentan ma mentin, tinand cont ca nu fac nici un fel de miscare. Dupa parerea mea, poti manca orice, doar sa nu faci exces si ai ai un meniu diversificat. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cartofi si alte lucruri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu trebuie sa mananci prajeli, paine, mancare grasa, sucuri acidulate...etc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic cred, ca oricum te ingrasi orice nai minca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci miscare si sa nu mananci dupa ora 18 si poti manca orice da nu mult.