| justanswermyquestionpls a întrebat:

Ce tunsoare îmi recomandați dacă am față lungă, urechi mari și am un dâmb pe nas (asta nu cred ca poate schimba sau ascunde nicio frizura)? Am parul maro, subțire și fin și am deja niste goluri în frunte deoarece linia mea de păr (hairline) a început să se retragă.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

"Fața lungă, urechi mari....Pe nas am un dâmb"

Lasă-ți părul lung, măcar pana la umeri, care să îți acopere urechile.
Dacă lași părul să îți crească, poți lăsa și o șuviță rebelă, ușor cârlionțată pe nas, ca a lui Michael Jackson.

Vezi frizura actorului Daniel Day-Lewis, pe cand era tânăr...

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cred că al 3 lea de sus in jos, ți-ar sta bine

https://www.mensxp.com/grooming/hairstyle/82900-funny-haircut-fails.html

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ras în cap.

| Goete a răspuns:

Chel.
Asa iti ies in evidenta toate celelalte trasaturi

Răspuns utilizator avertizat
| IceRope a răspuns:

Zero este încă la modă.