| UndercoverGirl_1581 a întrebat:

Ce tunsoare mi-ar sta bine? si ce culoare in caz ca vreau sa ma vopsesc?

Răspuns Câştigător
| Paris a răspuns:

Sper sa nu vin cu raspunsul prea tarziu. Esti foarte frumoasa. Si cel mai important, e sti naturala. Stii cate fete regreta ca si-au vopsit parul? Stii cate fete mor de draci cand cresc radacinile si trebuie sa mearga la salon, sa cheltuiasca munti de bani pentru vopsit? Stii cat ataca vopseaua de par firul de par? Multe si mult! Parerea mea, este sa nu te tunzi (ai observat cred, ca din ce in ce mai multe fete isi pun extensii, tocmai din cauza ca vor par lung) si din ce in ce mai multe se vopsesc satene pentru a parea mai naturale. happy Eu zic sa stai linistita, sa nu te tunzi (decat la varfuri) sa nu te vopsesti (decat cand vei avea fire albe) si sa ramai naturala. Ai niste ochi superbi iar culoarea ta naturala a parului, ii scoate f mult in evidenta. Soer ca nu am vb in zadar. te pup

7 răspunsuri:
| LoryM22 a răspuns:

Ti-ar sta bine cu parul pana la jumatea gatului cu colt, nu teavantajeaza bretonul lung ca nu ai fruntea mare, dar nici marimea parului mai mare de umar.Ca avopsea ti-ar sta bine roscat (merge la ochii albastrii/verzi, si pielea albicioasa)sau blond.

| pikco a răspuns:

Nu cred lorely ca ar avantaja-o

e bine asa, poti taia in scari parul` si breton, dar oricate sfaturi n-ai primi aici, n-ai cum sa stii decat incercand. Eu de ex. eram obsedata de breton :D si chiar daca eram aproape sigura ca nu-mi va sta bine, oricum mi-am facut, nu l-am purtat, dar macar am incercat si oricum am descoperit ca-mi sta bine cu parul` tapat :D
roscata, nu cred ca e cazu` poti sa te joci cu nuantele de saten, ciocolata :) sau rshcat cu vopsea ne-permanenta :)

P. S asa-mi plc http://images.google.ro/......tp?/images a doua poza :)
sper ca am fost de folos :*

| UndercoverGirl_1581 explică:

Ufff eu am pus si un link cu o poza cu minecrying si aici n-o aratacrying(

| paa a răspuns:

Blond sau roscatwinking

| pypa007 a răspuns:

As sta bine cu parul alb rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor