| AlexandraaGeo25 a întrebat:

Sunt roscata si vreau sa imi vopsesc varfurile si nu stiu ce culoare s-ar vedea mai bine.

Răspuns Câştigător
| hggfturxhgvcwea5vhjk a răspuns:

Pai poți în degrade cu o nuanță de brunet! :***

5 răspunsuri:
| AKARA0 a răspuns:

Incearca cu o nuanta de albastru deschis, aici ai o reteta simpla pentru par.
Iti trebuie albastru de metil si putina apa.
Mai intai iei un bol si torni in jur de 330 ml de apa in el si jumatate din solutia aceea, amesteci, si apoi te dai pe par cu el.

| ELO a răspuns:

La parul roscat, cred ca s-ar potrivi negru.

| Lory_Flory_2001 a răspuns:

Daca esti roscata incearca negru. Cu albastru vei arata ca o stelista. Daca esti e ok.☺

| Ziizuu a răspuns:

Blond, iti va deschide parul si va ramane in 3 nuante, mai rosu la radacina, apoi un rosul deschis spre portocaliu si intr-un final blond, poti cauta si pe internet imagini, se vede foarte frumos

| Mangalia_Victor_1980 a răspuns:

Verde