| anonim_4396 a întrebat:

Ce tunsori m-ar avantaja daca am fruntea inalta?

10 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

De obicei te-ar ajuta un breton, dar daca de exemplu ai fata rotunda atunci nu. Eventual incearca o carare pe o parte. Sau cel mai bine intreaba un stilist.

| Seline a răspuns:

Daca ai fata ovala incearca un breton frantuzesc (drept peste sprancene), daca in schimb e alungita breton asimetric iar cea rotunda un breton intr-o parte lung pana la barbie.

| arrriadna a răspuns:

Depinde f tare si de forma fetzei. Am citit aici numai sfaturi cu breton. Eu am fata ovala si fruntea lata dar cu breton as arata oribil. Cel mai bine e te duci frumos, 10 minute intr-o frizerie si sa intrebi o tipa cum ar vedea tunsoarea perfecta pentru tine cu argumente.

| mariaw a răspuns:

Bretonul poate ascunde o frunte inalta, dar evita tunsorile foarte scurte si cu volum in crestet, care amplifica lungimea chipului. Poti opta pentru un breton geometric, drept, sau unul asimetric http://img171.imageshack.us/i/coafuri2diva.jpg/

| baietzelu a răspuns:

Cu breton.

| ramona_1444 a răspuns:

Cam oricare dar tear avantaja un breton pe frunte deoarece micsoreaza fruntea

| iulia_5414 a răspuns:

Bretonhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu breton ca sa acopere fruntea in rest poate sa fie orice iti doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu breton, dar sfatul meu este sa te duci la coafor si sa intrebi ce te-ar avantaja mai binewinking