| LCD a întrebat:

Salut big grin sunt inalta si slabutza... vreau sa stiu ce haine m-ar avantaja...mersi happy

Răspuns Câştigător
| catalina_2916 a răspuns:

Haine de culori deschise, mai largutze, pant sau fuste cu talia joasa...sa folosesti curele late la pantaloni k at te va arata mai pitik, sa nu porti incaltaminte cu toc inalt, poti sa te imbraci si in haine scurte pentru ai un corp de fotomodel si ti-ar sta foarte bine.si eu sunt inalta si slabutza, am 1.75 si 62kg si ma imbrac in orice pentru pe fetele inalte si slabutze le avantajeaza orice...si nu trebuie sa te complexezi k esti inalta j slabutza pentru ca astea sunt niste calitati, nu defecte.asa ca imbraca-te in orice vrei u, conteaza doar sa te simti tu confortabil in acele haine... te pup!

2 răspunsuri:
| Crisu_8081 a răspuns:

Hmm...mai de vara, asa:pantaloni 3 sferturi, scurti, rochii pana la genunchi sau lungi, sa te incalti cu sandale fara toc/balerini.Partea buna este ca poti purta cam orice, dar daca vrei sa pari putin mai plinuta imbraca-te in culori deschise, haine cu imprimeuri/materiale bufante sau dungi orizontale.

| Elena0210 a răspuns:

Incearca sa nu te imbraci cu pantaloni gen pana caci o sa te faca foarte slaba. Daca esti inalta evita tocurile. Imbracate cu ceva care sati acopere imperfectiunile.