| mady_3152 a întrebat:

Ce va plac mai mult? Blondele sau brunetele?

Răspuns Câştigător
| BoRnY a răspuns:

Fara nicio secunda de gandire, brunetele!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Blondele destepte. smug

Acum serios vorbind, imi plac si blondele, si brunetele, si roscatele, si satenele, numai Oameni sa fie!

| Zenithf a răspuns:

Mie cel mai mult imi plac naturalele: nevopsite, nemachiate.batting eyelashes

| Unique a răspuns:

Sunt frumoase amandoua genuri de femei, doar ca eu am o pasiune pentru brunete si tot ele raman pe locul 1! Mai ales ca aici pe site sunt blonde sub acoperire, multe nu stiu asta rolling on the floorrolling on the floor

| xXCrissXx a răspuns:

Blondele si chair mi-am dorit sa fii blonda dar nu is sunt satena asa ca cand oi fi mai mare cek o sa ma fac blonda tongue

| magicianul19 a răspuns:

Brunetele

| Hombre a răspuns:

Blonda NOname Si blonda Ursulika.

| MrWicked a răspuns:

Blondele, sunt mai deosebite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele

| Simona_3082 a răspuns:

Ambele, de obicei depinde de personalitate, adica personalitatea iti zice daca iti sta bine. sper sa fie de folos acest raspuns.