| zzuuzzuu a întrebat:

Baietilor le plac mai mult brunetele sau blondele?

Răspuns Câştigător
| pipluup a răspuns:

Funda?

16 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Roșcatele, mereu roșcatele câștigă, mereu.

| shadow72 a răspuns:

Alea cu tatele mai mari

| elisarktis a răspuns:

De obicei brunetele, dar am observat ca sunt atrasi si de roscate (rugina sau aramiu) insa mereu baietilor leau placut fetele cu par lung happy sper ca te-am ajutat. fundita?

| anonymus07 a răspuns:

Categoric DA

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Roscatele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de altii, dar mie intotdeauna mi-au placut mai mult brunetele.

| MetalForever a răspuns:

Pai,momentan imi place mult de o blonda, dar am fost mai de mult cu o blonda si...vedeti voi, cam toate blondele is frumoase si ele vor acelasi lucru de la baieti...dar, brunetele sunt clasice.Brunetele si satenelewinking

| Sorinacio a răspuns:

Brunete

| Ozdogan a răspuns:

Brunetele pentru ca blondele li se par traseiste, proaste etc...Dar nu e asa:istetimea nu se exprima prin culoarea parului.Sunt si baieti carola le plac blondele.

| Albertooo a răspuns:

Blondele! DC? Pt ca-s proaste si ne fac toate placerile! numai bine

| XxBlueRosexX a răspuns (pentru Albertooo):

Ete na de unde sti uh ca toate blondele sunt proaste...si daca vezi o bruneta vopsita blonda inseamna ca e proasta...gandestete inainte sa raspunzi nu toate sunt la fel.

| Albertooo a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Ete na ca numai poate face omu caterinca ca va doare pe voi capu...

| BayazidFulgerul a răspuns (pentru Albertooo):

Taci si hai cu mata. si soramea e blonda sa stii prostule

| Albertooo a răspuns:

Cum ai zis si u "meriti" ..Mai invata sa scrii!

| zzuuzzuu explică:

Raule

| CoMManDer a răspuns:

Bruntetele:X