| Sunshine18 a întrebat:

[pentru baieti] blondele sau brunetele? Care va plac mai mult?laughingstraight face

15 răspunsuri:
| MonterDoc a răspuns:

Blondelethinking nu de alta dar brunete sunt 90% din fete ce naiba..asa. bloda iese in evidenta >; d

| Tops a răspuns:

Inteligentele

| hunterpainting a răspuns:

Roscatele

| Bogdan1212 a răspuns:

Bruneta cu ochii albastri:X:X:X sau Blonda(natural) cu ochii verzi:

| Liviucu a răspuns:

Mereu am mers si voi merge pe aceeasi conceptie. Brunetele sunt bune doar pentru sex. Pentru ca ele sunt niste fire mai reci si care nu pun pret decat pe prezent. Ce a fost sau ce o sa fie? Daaa-le dracul... oh go on (asa gandesc ele)

Mie imi plac blondele. Pentru ca sunt mai calde, pentru ca sunt bune de luat de sotii, arata mai bine si sunt mult mai dragastoase. happy

| Nightcrawler a răspuns:

Blondele cu forme si ochi albastri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu culoarea conteaza ci modul cum gindeste.

| Hash001 a răspuns:

Brunetele in special.

| Pitbull305 a răspuns:

Amandoua laughing.

| Uoana a răspuns:

Roscatele

| DjYeti a răspuns:

Depinde de situatie. daca e blonda inteligenta si pe deasupra frumoasa optez pentru blonde... dar daca vine o bruneta si arata ca mama focului de bine, atunci am si sarit pe eahappy

| Damnnn a răspuns (pentru DjYeti):

De obicei cele naturale sunt destepte happy ciorile vopsite ce sa mai zic sti si tu... deci blondele natural RULLEZ!

| Knz96 a răspuns:

Amandoua laughing Am avut si prietena blonda si bruneta :d deci amandoua laughing

| RafaelTaru a răspuns:

Cand eram mai mic imi placeau blondele, acum foarte mult brunetele. Dat tot pentru mine roscatele sunt pe primul loc.

| whozen a răspuns:

Mie unul, imi plac Fetele. happy