| Gabytzaa98 a întrebat:

Ce va place mai mult? Parul carliontat sau parul drept? xD

Răspuns Câştigător
| Abcfunny a răspuns:

Simplu:
iei o suviţă de par si o rotesti pe surubelniţă dai cu fixativ si pe urma dau cu feonul

10 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

laughing nu am mai auzit straight face

| Jamelia1 a răspuns:

Depinde cui si cum ii sta...

Dupa parerea mea parul ondulat dar lejer este putin mai sexy

| Alasia a răspuns:

Eu nu ma prind. nu ai intrebat care ne place mai mult? ei tiau raspuns cum se face parul ondulat

| User a răspuns:

Sigur n-ai gresit categoria?

| User a răspuns:

Parul surubelnitatlaughing

| BBAlyss a răspuns:

Parul drept pentru. ca eu il am ondulat

| gyo a răspuns:

Dar de ce tocmai cu surubelnita?straight face asta n-am mai auzit pana acumstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate ...iti pui surubelnita pe o suvita de par si il umezesti un pic iar apoi dai cu fixativ strong si il tii asa cam 5 minute iar dupa iti iei surubelnita jos si iti ramane carliont... funda laughing

| BucatăDeTort a răspuns:

@paul27 si eu cred ca intrebarea asta s-ar potrivi mai bine la techologie sau... thinking chiar la arta

| rebecutzady_9919 a răspuns:

Drept big grin! cu siguranta...deoarece te face mai matura si in acelasi timp dragut! :*