| Editzelu a întrebat:

Majoritatea oamenilor negrii au parul carliontat. Exista negrii care s-au nascut cu parul natural drept?
Promit ca dau funda!

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu cred. Poate doar dacă și-l întind cu placa de îndreptat părul. ))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci dau unii niște răspunsuri care nu au nimic de a face cu întrebarea, nu e nici răspuns nici ceva pe lângă dar au tupeul să ceară fundă. Incredibil!

| KoNeTi a răspuns:

Oamenii de culoare cu origine africana au parul cret.

| Maria_Aniella_1975 a răspuns:

Asiaticii au parul drept, iar africa, par carliontat.Culoarea lor de piele e neagraPe scurt, exista>>>.
Te rog funda

| T0T a răspuns (pentru Maria_Aniella_1975):

Culoarea de piele a asiaticilor în cea mai mare parte nu e neagră.