| IateyourCookie a întrebat:

Ce veti primi/vreti de Paste?

Răspuns Câştigător
| AnneMarri a răspuns:

ce voi primi nu ştiu, că na, nu-s ghicitoare
dar de vrut vreau încă un căţelaş love struck

14 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

E si ziua mea pe atunci si cred ca vreau doar sa fiu cu toata familia la tara big grin

| lollipopzz a răspuns:

Eu nu voi primi nimic, dar o sa`mi cumpar opincute, blugi si geaca atat.big grin

| Andreeea_2224 a răspuns:

Multeee.
[haine,telefon.multe hainee.bani`]

Răspuns utilizator avertizat
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Eu voi primi:un nou telefon:X,haine,dulciuri, un ceas d mana:p, si o placa d par noua si un aparat nou d fotorafiat:p.
tu ci primesti`batting eyelashes :*?

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Eu de paste mi-am dorit sa merg la tara. si marti ma duc laughing

| andrey910 a răspuns:

@SherKan19 geaca care nu se poarta nu aveau?

| BiancaPitic a răspuns:

Pai ce imi dorec eu? Este un lucru poate neinsemnat sau poate fii modest.Eu imi doresc foarte mult sa primesc un set de ate[vreo 30] pentru a face bratari.
Poate o sa vi se para amuzant, poate nu, dar asta e dorinta mealove struck.

| DamonsGirl a răspuns:

Eu nu stiu ce voi primii! love struck Dar sper sa fie ceva frumoss big grin

| Broadband a răspuns:

Un nou sistem de pc
mai pe inteles z5500...
daca s-ar putealaughing

| George2000_6958 a răspuns:

Păi nu știu, ce pot parinți mei, dar cel mai mult imi doresc sa fiu sanatos si sa imi treaca răceala. crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi darui de paste.nu-mi doresc decat sanatate.

| ClownFish a răspuns:

Un Mp3 playerbig grin.

| ADYTZA_2094 a răspuns:

Eu voi primi:mp3, dulciuri si multi bani