| Gabriela2 a întrebat:

Ce vopsea de par imi recomandati? M-am vopsit acum aprox 2 luni cu WELLAton(aveam parul decolorat la varfuri, pentru ca avusesem suvite blonde), iar acum au cam inceput sa devina vizibile si as vrea sa ma vopsesc din nou, dar vreau o vopsea mai naturista si care sa reziste mai mult.

Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Archangells a răspuns:

Vopseste-te roscat spre brunet cu suvite blondelaughing

| Gabriela2 explică (pentru Archangells):

Cat m-a ajutat raspunsul tau! In primul rand eu am intrebat fetele ce vopsea imi recomanda, nu ce culoare sa ma vopsesc.happy