| 10011993 a întrebat:

Ce vopsea imi recomandati avand in vedere ca vreau sa ma vopsesc blonda?:*

5 răspunsuri:
| Afdsa a răspuns:

Blondul îţi va afecta foarte mult părul(îl va arde)şi e destul de greu de întreţinut pentru că va trebui să te vopseşti constant când se va vedea culoarea naturală de păr la rădăcină când creşte, mai ales dacă ai nuantă de păr închisă se va observa mai tare.Dar ştiu că în gama Excellence Creme, de la L'Oréal, vei găsi nuanţe de blond după plac şi destul de rezistente.

| PinkPanther a răspuns:

Wella sau Lóreal vezi care are nuanta care o vrei, sunt mai scumpe decat restul dar isi merita banii

| PredatoR a răspuns:

Iti sta bine asa, nu te vopsi... oricum iti va sta bine oricum te-ai vopsi.hee hee

| Lassaria a răspuns:

Pai palette, syoss si mai sunt si altele da nu imi aduc aminte acum
winking

| TPU_4897 a răspuns:

Sloboz de la Loreal Paris