| Andr33aLary a întrebat:

Deci vreau sa ma vopsesc blonda big grin. Ce produse de ingrijire imi recomandati dupa vopsea?
Funda

Răspuns Câştigător
| Laura927 a răspuns:

Eu iti recomand ( din proprie experiența ) gama.http://4.bp.blogspot.com/......eview.JPG.
Sunt mai scumpe dar nici nu vei simti ca ti-ai maltratat parul.
Sunt special recomandate pentru par vopsit/decolorat blond.
Bafta

2 răspunsuri:
| LoriLoL a răspuns:

Nu avem de unde sa-0ti stim structura parului tau si nevoile acestuia ca sa-ti recomandam ceva.hair-stylistul iti poate recomanda concret!

| Pinky2000 a răspuns:

Cel mai bine dupa vopsirea parului te vor ajuta mastile hidratante pentru par vopsit. Fiecare firma de cosmetice are o astfel de gama de produse. happy