| byencutzaoo1 a întrebat:

Sunt blonda spre saten si vreau sa imi vopsesc sprancenele, ce culoare credeti e buna pentru mine si ce vopsea imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| janeD0oe a răspuns:

Pai ti le vopsesti culoarea apropiata de culoarea parului...o idee mai inchis deci ar fi un maro deschis ca sa accentueze fata.te-as sfatui prima data sa te duci la un salon sa ti le vopsesti pentru ca nu costa mult si poti primi sfaturi si in ceea ce priveste produsul care ti se postriveste cel mai bine.

1 răspuns:
| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Ciocolatiu...