| RedNose a întrebat:

Ce zice-ti fetelor am vazut o fata in parc care purta blugi scurti(nici scurti scurti dar nici trei-sferturi, erau cam deasupra genunchiului) si avea dress iar in picioare avea sosete si niste adidasi ce parere aveti? merge dress cu blugi cu adidasi si sosete?

7 răspunsuri:
| marialungu a răspuns:

Buna alexandra, sincer sa iti zic in ziua de azi toate mearg, o sa mearga sa fie la moda rochie cu adidasi, pantaloni si cu sutien, cine stie, acum totul e la moda, parerea mea este ca am mai vazut fete asa imbracate, daca iti place imbracate asade ce nu, daca stii ca nu esti genu si nu vrei sa iesi in evidenta, ia-ti ceva lejer. mult succes in garderoba funda?

| RedNose explică:

Scuze erau tenesi nu adidasibig grin

| angellswig a răspuns:

Nu! In niciun caz NU...happy

| CatzPopularity a răspuns:

Nu stiu....Nu prea merge...

| MeluMella a răspuns:

Dupa parerea mea nu, daca erau scurti da, si daca nu erau adidasi ci tenisi chiar mergea...

| angellswig a răspuns (pentru MeluMella):

Ai dreptate, asa chiar merge, dar ea a zis ca erau adidasi...