| claussss a întrebat:

SALUTARE TPU, Mi-am cumparat o tinuta de curand si as vrea sa stiu daca se asorteaza bine, este formata din : pantalonii simpli de culoare rosie, tenesi rosii cu o dunga alba si talpa alba, tricou alb cu cateva scrisuri negre si o sticla de jack daniels in fata si peste tricou o veste "jacheta" fara maneci de culoare blue deschis din material de jeans (blugi). Eu zic ca vine bine, doar le-am probat dar vreau sa stiu si parerea voastra. MULTUMESC, ASTEPT RASPUNSURI! dau funda.

Răspuns Câştigător
| Alexandraijk a răspuns:

Daca tricoul nu are maneci cred ca arata bestial. Sau daca are maneci sa fie lungi. altfel ar trebui sa renunti la vesta.
Cred ca va arata bine.

4 răspunsuri:
| SabinaRsT a răspuns:

Da, se potrivesc. Sa le porti cu placere.

| thewomaninwhite a răspuns:

Da se asorteaza dar inca mai am dubii in privinta vestei ca este albastra si nu prea se asorteaza cu nimic din tinuta ta dar in rest ar arata bestial

| claussss explică:

Imi cer scuze pentru cele doua greseli de gramatica "veste si pantalonii" m-am grabit! sad astept raspunsuri dau funditabig grin

| claussss explică:

Va multumesc! apropo tricoul este cu maneca scurta...