| Leonard_Claudiu_2000 a întrebat:

Ce ziceti de outfit-ul acesta, pentru un casting de modeling - bocanci cu jeansi negri si un tricou (alb sau negru )?
Astept pareri

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imbraca ceea ce consideri tu ca iti sta bine si iti pune trupul in valoare!
Nu uita sa-ti speli parul si sa-l pieptini, sa arati ingrijit si curat imbracat. Prima imagine conteaza!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Outfit, casting, modeling, jeansi... orii scrii in romana ori in engleza?

| PeFuga a răspuns:

De ce sa nu mearga? Daca aceste haine iti stau bine si te fac sa ai incredere in tine, atunci du-te asa!

| Anaconda666 a răspuns:

Nu cred că este potrivit pentru un casting dar cum crezi tu. Un mic sfat : tricoul să fie alb